جزییات خبر

تقویت تشکل های استانی زمینه ساز شکوفایی انجمن سازه های فولادی است

سوران سوله

دبیر کمیسیون تولیدکنندگان و صادر کنندگان سازه های فولادی استان مازندران گفت: تاسیس انجمن فلزی سازه های فولادی ایران و ایجاد مجموعه ای از انجمن ها در استان های مختلف بازخوردهای خوبی داشت که توانست با یکسان سازی در قیمت ها و ارتقا کیفیت سازه ها، کمک بزرگی به انجمن استان ها باشد. 

به گزارش اخبار ساختمان، امید شکوهمند دبیر کمیسیون تولیدکنندگان و صادر کنندگان سازه های فولادی استان مازندران در پنل سازه های فولادی و انجمن های استانی با اشاره به ظرفیت تشکل در استان مازندران اظهار داشت : حدود 18 واحد صنعتی فلزی در استان مازندران وجود دارد که طی 20 سال گذشته هیچگاه صنف منظمی نبوده است. 

وی ادامه داد: تاسیس انجمن فلزی سازه های فولادی ایران و ایجاد مجموعه ای از انجمن ها در استان های مختلف بازخوردهای خوبی داشت که توانست با یکسان سازی در قیمت ها و ارتقا کیفیت سازه ها، کمک بزرگی به انجمن استان ها باشد. 

دبیر کمیسیون تولیدکنندگان و صادرکنندگان سازه های فولادی استان مازندران سپس با تاکید بر بهره برداری از ظرفیت های استان در پروژه های ساختمانی گفت: خطه شمالی کشور ظرفیت بسیار خوبی برای ساخت و ساز دارد، در حالی که تاکنون تنها 10 درصد از این ظرفیت استفاده شده است. 

شکوهمند گفت: استفاده از ظرفیت ساخت و ساز در استان مازندران نیازمند بهره گیری از نیروهای بومی است که این امر نیز مستلزم تعامل با شرکت های بزرگ سازنده از یکطرف و گسترش صنعت توریسم است. 

منبع: اخبار ساختمان https://akhbarsakhteman.com/news/20108/construction