درباره ما

گروه صنعتی سـوران

سوران سوله شمال

آشـنایی با شـرکت


گروه صنعتي سوران از سال 1383 فعاليت خود را در زمينه طراحي و ساخت سازه هاي فلزي با بهره گيري از پيشرفته ترين ماشين آلات روز دنيا در زميني به مساحت 11000 مترمربع در شهرک صنعتي بابکان آمل آغاز نموده که در حال حاضر با مديريت دو شرکت سوران صنعت فولاد و سوران سوله شمال در حال انجام رسالت خود در پروژه هاي عمراني و ايجاد اشتغال در جامعه مي باشد .
اين شرکت با اشتغال و به کار گيري 150 نفر نيروي متخصـص و کارآمـد در واحــد هاي سـتادي و صـف توانسته است سـهم قابل توجهي از بازارهاي منـطقه اي و فرامنطقه اي را به خود اختـصاص دهد و در طـي اين سـال ها موفق به دريافت نشان هاي افتخار و اخذ تقديرنامه ها و تنديس هاي مختلف و متعدد گرديده است .
 اين مجموعه تلاش کرده تا با استاندارد هاي دنياي پر تلاطم و به شدت متغير امروز هماهنگ گشته و با استفاده از ابزار هاي آينده پژوهي و آينده نگاري راهبردی خود را به عنوان سازماني يادگيرنده و پويا معرفي نمايد و علاوه بر حفظ وضعيت موجود در اين صنعت  زمينه ساز شکل دهي آينده نيز باشد .

اين شرکت داراي سه خط توليد پيشرفته در سالن هايي به مساحت بالغ بر 8000 مترمربع است که از قابليت توليد ماهانه تا 800 تن برخوردار مي باشد . همچنين مجموعه داراي 1000 مترمربع فضاي اداري و پشتيباني و 1000 مترمربع فضاي سندبلاست و رنگ آميزي و 2000 مترمربع فضاي دپـوي مصـالح و قطعات توليــد شـده مي باشد .
واحد فني مهندسي گروه صنعتي سوران با بهره مندي از 12 نفر پرسنل و مهندسين متخصص و مجرب در زمينه طراحي   سازه هاي فولادي به تهيه نقشه هاي ساخت و نصب انواع سازه هاي فلزي با استفاده از پيشرفته ترين و  کاربردي ترين نرم افزار هاي موجود شامل : Auto Cad ETABS  TEKLA و SAP  مي پردازد که با رعايت اصول بهينه طراحي و برطرف کردن نواقص و مشکلات سازه اي در نقشه هاي اصلاحي نهايي   -   با در نظر گرفتن کليه نيازهاي مشتري ، منجر به تسهيل و تسريع در روند ساخت و نصب سازه مي گردد .


 

1500
تعداد پروژهای اجرا شده
10
تعداد پروژه در دست اجرا
110
تعداد پرسنل و کارکنان

جهت ارتباط با سوران سوله و سفارش محصول لطفا از طریق صفحه تماس اقدام نمایید

تماس با ما
گواهینـامه های دریافتـی

گواهيـنامه صلاحيـت پيـمانکاري از سـازمـان مديريت و برنـامـه ريزي اســتان مـازنـدران
گواهيــنامه تأييـد صـلاحيــت ايمنــي


گواهيـنامه ثبـت نام اشــخاص حقــوقــي در نظام مـاليات بر ارزش افـزوده
گواهيــنامه ثبـت نـام مــؤديان ماليـاتـــي


گواهـي عضـويت انجمـن صنفـي کارفـرمـايــي تـوليـدکنندگان سـازه هاي فـولادي اسـتان تهـران